facebook tracking
Scroll to content

Candidatul ideal

Experiență într-o poziție de coordonare în domeniul construcțiilor;
Cunoștințe tehnice în domeniul construcțiilor;
Cunoașterea legislației în vigoare cu privire la activitatea de construcții reprezintă un avantaj (exemplu: obținerea de autorizații de construcție de la autoritățile locale);
Foarte bune abilități de comunicare și relaționare;
Capacitate de anticipare, planificare și prioritizare;
Foarte bune abilități de analiză și sinteză;
Foarte bune abilități de negociere;
Perseverență, flexibilitate;
Capacitate de decizie și asumarea responsabilității;
Cunoștințe foarte bune ale pachetului MS Office;
Limba engleză sau franceză cel puțin la nivel mediu;
Permis de conducere categoria B;
Disponibilitate mare pentru deplasări în țara (50% din timpul de lucru).

Descrierea jobului

Este responsabil național de coordonarea lucrărilor de investiții din magazinele existente;
Realizează planul de investiții anual împreună cu Directorii de Magazin și Controlorii de Gesitiune din fiecare punct de lucru;
Evaluează impactul proiectelor de investiții din punct de vedere tehnic și financiar și îl comunică managementului;
Realizează estimări de costuri pentru lucrările de investiții din magazine și urmărește respectarea bugetului;
Este responsabil de respectarea termenelor de obținere a autorizațiilor și de realizare a lucrărilor;
Participă la întocmirea studiului de fezabilitate, a proiectului tehnic, pregătirea dosarelor pentru obținerea autorizației de construcție/demolare, obținerea altor avize și acorduri;
Avizează partea de arhitectură a proiectelor realizate de atelierul de proiectare și validează partea de structură și de instalații;
Negociază și încheie contracte de furnizare produse și servicii la cel mai bun raport calitate-preț;
Coordonează echipele tehnice, proiectanții, consultanții și alți colaboratori implicați în proiectele pe care le gestionează;
Urmărește execuția lucrărilor pe șantier din punct de vedere al cantității, calității și respectării termenelor de execuție;
Monitorizează progresul atins față de obiectivele propuse și redactează rapoarte în funcție de derularea proiectului;
Este responsabil de auditurile tehnice și arhitecturale pentru magazinele deja deschise;
Propune către management soluții pentru o mai bună desfășurare a activității;
Se asigură că proiectul respectă normele și standardele prevăzute de legislația în vigoare.

Descrierea companiei

Membră a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este numărul 1 în Europa pe piața de bricolaj și numărul 3 mondial. O realizare la care am adăugat câte o cărămidă în fiecare an, timp de aproape 100 de ani. Ne-am construit o casă sigură și confortabilă pentru că nu credem în lucruri făcute cu jumătate de măsură. Cele 17 magazine din 13 orașe din țară sunt stâlpii noștri de rezistență și dovada ambiției de a fi cei mai buni. Și nu ne oprim aici. Povestea a început cu ridicarea unei temelii solide – echipa noastră. Adică cei peste 2400 de oameni grozavi care formează familia Leroy Merlin. Împreună, suntem creatori de experiențe, strategii și povești. Ne dorim să contribuim în fiecare zi la îmbunătățirea lumii în care trăim. Și nu e lucru mic că am reușit până acum să facem ziua mai bună la sute de milioane de oameni.

Vino să continui povestea alături de noi!

Sau, cunoști pe cineva care s-ar potrivi? Informează-i!

București Sediu

Strada Icoanei 11
030167 București Direcții job.sediu@leroymerlin.ro View page

În ce credem la Leroy Merlin?

Temelia solidă a casei noastre sunt oamenii noștri. Suntem fiecare o cărămidă diferită și ne place pentru că asta este ceea ce face casa noastră unică. Dar ne unește o legătură puternică: împreună vrem să construim un nou mod în care oamenii se gândesc la propria casă! De aceea, ambiția noastră este să le oferim experiențe pe care nu le pot găsi decât la noi. Vrem să fim de neînlocuit. Citeste mai mult

Lucrezi deja la Leroy Merlin Romania?

Hai să recrutăm împreună și să găsim noi colegi pentru tine.

Teamtailor