Responsabil Logistică

Bucuresti Pallady

Detalii job

Departament:

Comercial

Oras:

Nivel cariera:

Minimum 1 an

Tip job

Full time

Limbi straine:

Anuntul expira in: 0 zile

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Cunoştinţe solide operare PC, pachet Microsoft Office;
- Cunoştinţe de limba engleză, limba franceza este un plus;
- Persoană foarte organizată, flexibilă, dinamică;
- Foarte bune abilităţi de comunicare şi lucru în echipă;
- Atenţie la detalii, seriozitate şi responsabilitate;

Descrierea jobului

 Organizează transporturile în cele mai bune condiţii, cu respectarea calităţii şi termenelor cerute de standardele companiei;
 Menţine contactul permanent cu transportatorii pentru asigurarea livrărilor în timp util;
 Ţine legătura în permanenţă cu magazinele cu privire la livrarea mărfurilor;
 Urmareste activitatea de depozitare sa se desfasoare in conformitate cu normele stabilite;
 Gestioneaza operatiunile vamale;
 Întocmeşte rapoarte săptămânale / lunare;
 Gestionează aspectele contabile din cadrul departamentului Logistică;
 Se asigură că fiecare cost logistic este atribuit în contabilitate comenzii corespunzătoare

X

DETALII JOB: Responsabil Logistică

Departament

Comercial

Oras

Tip Job

Full time

TRIMITE CV

Nume *

Prenume *

Telefon *

Experienta in munca

Nivel Educational

Scrisoare de intentie

Tipuri de fisere admise: .doc, .docx, .pdf, .odf

Adauga CV

Am citit termenii si conditiile sitelui job.leroymerlin.ro si sunt de acord cu ele